طراحی وب سایت

فروش خود را با طراحی وب به
صورت سفارشی به حداکثر برسانید

مورد اعتماد بیش از 20 تیم فنی و بازاریابی

طراحی سایت (Web design) چیست؟

منظور از طراحی وب، طراحی وب سایت‌هایی است که در اینترنت نمایش داده می‌شوند. این معمولاً به جنبه‌های تجربه کاربری توسعه وب سایت به جای توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی وب در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسک تاپ متمرکز بود. با این حال، از اواسط سال 2010، طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و تبلت اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده است.

یک طراح وب روی ظاهر، طرح و در بعضی موارد محتوای یک وب سایت کار می‌کند. به عنوان مثال ظاهر مربوط به رنگ‌ها ، قلم و تصاویر استفاده شده است. طرح بندی به چگونگی ساختار و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. یک طراحی وب خوب، استفاده از آن آسان است، از نظر زیبایی جلب می‌شود و متناسب با گروه کاربری و برند وب سایت است. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده‌اند، به طوری که هیچ اطلاعات و عملکرد اضافی که باعث حواس پرتی یا گیج شدن کاربران شود ظاهر نمی‌شود. از آنجا که سنگ بنای اصلی خروجی یک طراح وب سایتی است که باعث جلب و جلب اعتماد مخاطب مورد نظر می‌شود، از بین بردن هرچه بیشتر نقاط احتمالی ناامیدی کاربر یک نکته اساسی است.

دو متداول‌ترین روش وردپرس کار برای طراحی وب سایت‌هایی که هم در دسک تاپ و هم در موبایل به خوبی کار می‌کنند، طراحی ریسپانسیو و انطباقی است. در طراحی پاسخگو یا همان ریسپانسیو، محتوا بسته به اندازه صفحه به صورت پویا حرکت می‌کند. در طراحی تطبیقی، محتوای وب سایت در اندازه‌های طرح بندی مطابقت دارد که با اندازه‌های معمول صفحه مطابقت دارند. حفظ یک طرح که تا حد ممکن سازگار باشد بین دستگاه‌ها برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است. از آنجا که طراحی responsive می‌تواند مشکلاتی را در این زمینه ایجاد کن، طراحان باید در کنار گذاشتن کنترل نحوه ظاهر شدن کار خود، مراقب باشند. اگر مسئولیت محتوا نیز به عهده آنها باشد، اگرچه ممکن است نیاز به گسترش مهارت‌های خود داشته باشند، از داشتن مزیت کنترل کامل محصول نهایی لذت خواهند برد.

خدمات مبتنی بر طراحی برای کمک به شما در رشد سریع

اجازه ندهید منابع خلاق یا طراحی سرعت شما را کند کنند و یا به عنوان تنگنا عمل کنند. با سرمایه گذاری زودهنگام در طراحی، شما می‌توانید ایده‌های خود را سریعتر اعتبار سنجی کرده و زمان خود را بهتر اولویت بندی کنید.

در 3 مرحله آسان کار طراحی حرفه ای را انجام دهید

درخواست خود را ارسال نمائید

طرح مورد نظر خود، توضیحات صفحه و سایر جزئیات پروژه را با ما به اشتراک بگذارید.

ما به کار خود خواهیم پرداخت

ما با دقت نمونه های اولیه و مفاهیم شما را به طراحی کاربرپسند و خیره کننده UI تبدیل خواهیم کرد.

طرح هایی را دریافت کنید که دوست دارید

نتیجه‌ی طراحی خود را در کمترین زمان دریافت کنید. درخواست تجدیدنظر کنید یا برای توسعه خود استفاده از آن را شروع کنید.

مزایای عضویت

قیمت مناسب

بدون هیچگونه هزینه‌ی اضافی طرح خود را با قیمت مناسب دریافت کنید

تحویل به موقع

طرح‌های خود را بین ۲۰ تا ۲۵ روز کاری دریافت نمائید.

بازبینی نامحدود

طرح های عالی. ما تا زمانی که 100٪ رضایت نداشته باشید طراحی را اصلاح می‌کنیم

طراحی سفارشی محصول

تمام طرح‌هایی که ما تولید می‌کنیم منحصر به فرد و متناسب با شما هستند

رابط کاربری ساده

محیط پنل سایت دارای پنل کاربری بسیار ساده‌ای می‌باشد.

طراحی سطح بالا

ما کار طراحی را به طراحان با کیفیت پایین و ارزان‌تر برون سپاری نمی‌کنیم. همه کارها در داخل انجام می‌شود.

نمونه کارهای طراحی وب سایت

سایت پزشکی دکتر منافی

Web design

بازرگانی تأمین ایده مکانیک

Web design

سازه گستر آبرنگ ایرانیان

Web design

تجربه کاربری و طراحی تجربه کاربری چیست؟

برای شروع، بیایید مختصراً مقصودمان را از “تجربه کاربری” معرفی کنیم. محصولات کاربر دارند و تجربه کاربری (UX) به سادگی تجربه‌ای است که کاربر از استفاده از آن محصول خاص تجربه کرده است.

طراحی UX هنر طراحی محصولات به گونه‌ای است که آنها تجربه بهینه کاربر را فراهم می‌کنند. اگر این توصیف گسترده به نظر می‌رسد، به این دلیل است که ماهیت طراحی UX بسیار گسترده است.

ساختن UX بهینه شامل درک روانشناسی، طراحی تعامل، تحقیقات کاربر، و بسیاری از رشته‌های دیگر است، اما علاوه بر همه اینها، یک فرایند حل مسئله تکراری است. به طور کلی، تجربه کاربر می‌تواند به 3 جز broken تقسیم شود: شکل ظاهری، احساس و قابلیت استفاده.

ظاهر یک محصول استفاده از تصاویر بصری برای ایجاد حس هماهنگی با ارزش‌های کاربر است و این باعث ایجاد اعتبار و اعتماد در کاربر می‌شود. این در مورد ایجاد محصولی است که نه تنها زیبا به نظر می‌رسد، بلکه ظاهر مناسبی نیز دارد.

تفاوت بین طراحی وب و طراحی UX

کاربر محور در مقابل فناوری متمرکز است

بخش عمده‌ای از شغل یک طراح وب صرف آگاهی از آخرین تحولات در HTML ،CSS و سایر زبان‌های برنامه نویسی می‌شود – همه اینها با سرعتی گیج کننده تغییر و بهبود می‌یابند. کدام مرورگرها از چه نسخه‌هایی از CSS پشتیبانی می‌کنند؟ آیا انیمیشن‌های CSS در Safari روی Mac کار می‌کنند؟

این ممکن است چند سوال باشد که ممکن است در ذهن یک طراح وب به وجود بیاید. اما طراحی UX مربوط به فناوری نیست. در عوض، تمرکز آن کاملاً معطوف به کاربران است – فناوری تنها ابزاری است برای کاربران برای به دست آوردن آنچه که نیاز دارند. تنها با تمرکز بر روی کاربران، طراحان UX می‌توانند راه حلهایی را تأمین کنند که نیازهای خاص آنها را تأمین کند و در نهایت، کاربران تمایل به پرداخت هزینه‌های آنها را داشته باشند. طراحان UX تحقیقات گسترده‌ای را در مورد کاربران انجام می‌دهند تا بیشترین میزان ممکن را در مورد کاربران خود پیدا کنند، اکثر طراحان وب فرصتی برای انجام آنها ندارند.

UX بیش از وب است

طراحی UX مستقل از پلت فرم است. اصول و فرایندهای آن در بسیاری از مناطق مختلف خارج از مرورگرهای وب اعمال می‌شود: در برنامه‌های تلفن همراه، نرم افزار دسک تاپ، و حتی محصولات سخت افزاری و فضاهای خرده فروشی. از طرف دیگر، دامنه طراحی وب دقیقاً به مرورگرهای وب گره خورده است. تا زمانی که محصولی وجود دارد، به UX احتیاج دارید – و این واقعاً دنیای فرصت‌های شما را باز می‌کند.

مزیت بزرگ تجربه طراحی وب هنگام انتقال به سمت طراحی UX

ارتباط پس زمینه طراحی وب

بزرگترین مزیت حرکت از طراحی وب به سمت طراحی UX، میزان همپوشانی بین دو حوزه طراحی است. اگرچه درست است که طراحی UX سیستم عاملهای بیشتری نسبت به مرورگر وب را پوشش می‌دهد، اما بخش قابل توجهی از کارهای طراحی UX هنوز روی محصولاتی انجام می‌شود که حداقل تا حدی مبتنی بر وب هستند (مانند وب سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند Facebook و Twitter، برنامه‌های وب مانند Dropbox، و سرویس‌هایی مانند Google). اگر شما نوعی تحقیق درباره کاربر یا روند تکرار بهبود مستمر یک وب سایت با داده‌های کاربر داشته باشید، همپوشانی بین طراحی وب و طراحی UX بیشتر است.

زیبایی شناسی

زیبایی شناسی نقشی حیاتی در طراحی UX ایفا می‌کند. یک افسانه رایج در مورد طراحی UX این است که کاربرد زیاد باعث جذابیت در زیبایی می‌شود – اما این خیلی درست نیست. این نشان می‌دهد که چگونه زیبایی شناسی دست در دست با عوامل دیگر مانند قابلیت استفاده در ایجاد تجربه بهینه کاربر از استفاده از یک محصول کار می‌کند.

سؤالات متداول

آماده برای شروع؟

به ما بگویید که روی چه چیزی کار می کنید و ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانیم کمک کنیم.

تماس بگیرید

فهرست